Chwilka...
 
Ubezpieczenia Kraków
 

 

Witaj w Magro Ubezpieczenia – gdzie bezpieczeństwo spotyka się z humorem, a polisy ubezpieczeniowe mają więcej warstw niż krakowski obwarzanek!

 

Znajdujesz się w sercu Krakowa, gdzie każdy kamień na Wawelu ma swoją historię, a każdy samochód... no cóż, każdy samochód powinien mieć swoją polisę ubezpieczeniową! Dlaczego? Ponieważ w średniowieczu jedynym sposobem na ochronę swojego wozu był zamek i dobra zbroja, ale w XXI wieku wystarczy dobra polisa od Magro Ubezpieczenia.

Ubezpieczamy wszystko: od Twojej szkatułki z koroną królewską, znaczy się, samochodu, po Twój własny zamek, czyli dom. A jeśli prowadzisz biznes, to zapewnimy Ci więcej ochrony niż Smok Wawelski – i to bez wydzielania ognia! Chyba, że liczysz na gorące oferty, to oczywiście – proszę bardzo!

Dla mieszkańców Krakowa mamy specjalną ofertę: ubezpieczenia, które są tak elastyczne jak gumowy Smok, który potrafiłby się przecisnąć przez Brama Floriańska. Twoje auto? Obejmiemy je opieką lepiej niż parking strzeżony przy Plantach. Twój dom? Zabezpieczymy go tak, że nawet Lajkonik by na niego nie dosiadł. A Twoja firma? No cóż, nawet w trakcie festiwalu pierogów będziesz mógł spać spokojnie, wiedząc, że my czuwamy.

Nie daj się zaskoczyć jak turysta na krakowskim Rynku, gdy zegar na Wieży Mariackiej wybije godzinę z "Hejnałem". W Magro Ubezpieczenia przygotujemy dla Ciebie polisę szybciej niż możesz powiedzieć "kopiec Kościuszki".

Zatem, drogi Krakusie lub przyjezdny poszukiwaczu przygód ubezpieczeniowych, nie czekaj, aż deszcz na Kazimierzu przemoczy Twój parasol – skontaktuj się z nami. Będziemy Twoją finansową strażą miejską – tylko bez mandatów!


Kliknij, zadzwoń i dowiedz się, jak humor i profesjonalizm idą w parze w ubezpieczeniach. Magro Ubezpieczenia – bo przecież ubezpieczenie to poważna sprawa, ale kto powiedział, że nie może być z uśmiechem?