Ubezpieczenia Łódź

MAGRO Ubezpieczenia
90-441 Łódź, al. Tadeusza Kościuszki 123 lok. 307/308 p. III

Szanowni Państwo, zapraszamy do agencji ubezpieczeniowej Magro Ubezpieczenia.

Magro Ubezpieczenia to multiagencja ubezpieczeniowa. Oznacza to, że oferujemy produkty ubezpieczeniowe kilkunastu najbardziej konkurencyjnych ubezpieczycieli w Polsce. Otrzymując zapytanie o ubezpieczenie dołożymy wszelkich starań aby oferta, którą otrzymasz była najtańszą i spełniała wszelkie pozostałe standardy.

 

Podwyżki cen polis OC komunikacyjnego spędzają sen z powiek niejednemu kierowcy. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy polisy OC podrożały o ponad 50% i mają nadal drożeć, a ubezpieczyciele twierdzą, że nadal ponoszą straty z tytułu sprzedaży polis OC. Pomimo tego ubezpieczenia OC komunikacyjne w Polsce są wciąż jednymi z najtańszych w Europie.

Najprostszym sposobem na uzyskanie najniższej ceny za OC samochodu jest kontakt z naszą multiagencją ubezpieczeniową. To właśnie cena w przypadku ubezpieczenia OC auta decyduje o jego wyborze, gdyż zakres ubezpieczenia w każdym przypadku jest taki sam. Określa go bowiem Ustawa o Ubezpieczeniach Obowiązkowych. Korzystanie z porównywarek ubezpieczeniowych jest dobrym pomysłem, jednak należy pamiętać, iż oferty w nich przedstawiane są ofertami towarzystwa ubezpieczeniowego dla konkretnej porównywarki. To znaczy, że porównywarka zaoferuje jako najkorzystniejsza tę ofertę, z której w danym przypadku prowizja zapłacona przez ubezpieczyciela dla porównywarki będzie najwyższa. Ponadto, teraz nie uda się pozostać anonimowym, podając zmyślone dane czy uzyskać kwotację bez podania numeru telefonu co skutkować może ciągłymi atakami ze strony handlowców.

Jednocześnie wyczekanie w kolejce na infolinii niejednego towarzystwa ubezpieczeniowego wymaga nie lada cierpliwości.

Zadbaj o siebie, swoją rodzinę, a także o swoje mieszkanie czy firmę — polecaj Ubezpieczenia MAGRO.

Agencje ubezpieczeniowe oferują dziś na tyle szeroką paletę usług, że każdy ubezpieczający bez kłopotu będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Ubezpieczenia obecnie to nie tylko proste produkty ochronne polegające na wypłacie odszkodowania w przypadku kradzieży, wypadku drogowego, czy choroby. To także szeroka oferta produktów assistance, odpowiedzialność z tytułu wykonywania usług, ubezpieczenia od utraty dokumentów, przejęcie odpowiedzialności za szkody w środowisku, ubezpieczenia od zwiększonych kosztów działalności firmy, utraty czynszu należnego ubezpieczającemu z tytułu wynajmu budynku lub lokalu itp.

Ubezpieczenie mieszkania może obejmować nie tylko ryzyko pożaru, kradzieży czy zalania przez sąsiada, ale też ubezpieczenie ogrodzenia, garażu lub innego budynku, a nawet ubezpieczenie torebki. Może także zapewnić w razie potrzeby wizytę hydraulika czy ślusarza. Ubezpieczenia chronią jednak nie tylko nasze mienie. To także polisy turystyczne, dzięki którym nie musimy się martwić o koszty leczenia za granicą.

To również ubezpieczenia na życie chroniące przed nieszczęśliwymi wypadkami i dające możliwość oszczędzania na przyszłą emeryturę.

Pamiętaj jednak, że zakres ubezpieczenia Łódź które kupujesz, określony jest w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia i w oparciu o ten dokument zawierasz umowę z towarzystwem ubezpieczeniowym. Dlatego zachęcamy do lektury obowiązujących "OWU" przed podpisaniem polisy.

Prosimy o zapoznanie się z ofertą ubezpieczeń proponowaną przez Magro Ubezpieczenia Łódź.
Aby wyliczyć składki ubezpieczenia, prosimy o wybór rodzaju ubezpieczenia w menu po lewej stronie oraz wypełnienie formularza wyliczenia składki ubezpieczenia. W przypadku braku formularza prosimy wysłać zapytanie na adres e-mail ubezpieczenia.magro.

Aby zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji, prosimy o wybranie rodzaju ubezpieczenia, które Państwa interesuje w menu znajdującym się po lewej stronie.

Magro Ubezpieczenia Sp. z o.o. to multiagencja ubezpieczeniowa. Oznacza to, że oferujemy produkty ubezpieczeniowe kilkunastu najbardziej konkurencyjnych ubezpieczycieli w Polsce. Otrzymując zapytanie o ubezpieczenie dołożymy wszelkich starań aby oferta, którą otrzymasz była najtańszą i spełniała wszelkie pozostałe standardy. Podwyżki cen polis OC komunikacyjnego spędzają sen z powiek niejednemu kierowcy. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy polisy OC podrożały o ponad 50% i mają nadal drożeć, a ubezpieczyciele twierdzą, że nadal ponoszą straty z tytułu sprzedaży polis OC. Pomimo tego ubezpieczenia OC komunikacyjne w Polsce są wciąż jednymi z najtańszych w Europie.