Ubezpieczenie na życie - MAGRO Łódź

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenia na życie i dożycie mają za zadanie ochronić przede wszystkim rodzinę klienta. Zawierając taką umowę mamy pewność, że w wypadku naszej śmierci, rodzina otrzyma świadczenie, pozwalające jej na godne życie.

 

Pomyśl o najbliższych, tego rodzaju ubezpieczenie chroni przed brakiem zabezpieczenia finansowego Twoich zobowiązań. W przypadku inwalidztwa i związaną z nim niezdolnością do pracy lub śmierci zostanie wypłacone świadczenie.

 

Ubezpieczenia te są także często dodawane do kredytów.

Tu z kolei mamy gwarancję, że w przypadku naszej śmierci, rodzina będzie miała środki na spłatę kredytu. Obecnie polisy ochronne często są także produktem oszczędnościowym.

 

W przypadku, gdy nie stanie się nam nic złego, możemy np. w wieku 65 lat dostać pieniądze, które systematycznie odkładaliśmy na polisie na życie.

  • Klasyczna polisa na życie ma przede wszystkim funkcję ochronną. Dzięki niej w razie naszej śmierci, nasi najbliżsi nie pozostaną bez środków do życia
  • Ubezpieczenie może także mieć funkcję oszczędnościową. Jeśli nie stanie się nam nic złego, pieniądze z polisy możemy przeznaczyć na dodatkową emeryturę