Ubezpieczenie AC Łódź - MAGRO Łódź

Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie OC samochodu » Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC

w przeciwieństwie do ubezpieczenia OC, ubezpieczenie AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym. To posiadacz pojazdu decyduje, czy chce zawrzeć taką umowę. Auto Casco chroni nas przed finansowymi skutkami szkód, które powstały z przyczyn niezależnych od nas (wypadek, kradzież, wandalizm, żywioły itp.). Dodatkowo dostępne są ubezpieczenia m.in. szyb, bagaży lub opon, które za dopłatą niewielkiej składki są obięte ubezpieczeniem ale w przypadku szkody nie powoduje ona utraty zniżek w głównym ubezpieczeniu AC. Na rynku dostępne są też „zawężone” produkty casco. Są znacznie tańsze, ale też ochrona jest węższa – ogranicza się np. tylko do ryzyka kradzieży.

Dobrowolne ubezpieczenie AC samochodu, służy do naprawy szkód wyrządzonych przez właściciela pojazdu lub kierującego. Przykładem zastosowania takiej polisy jest stłuczka, której sprawcą będziesz Ty. Swoje auto możesz wtedy naprawić za własne pieniądze lub odszkodowanie wypłacone z AC Łódź. Dostępność wielu wariantów polis ubezpieczeniowych, a także różnorodne dodatki do ubezpieczenia AC samochodu sprawiają, że zakup najlepszej polisy wymaga dokładnego rozpoznania rynku. Jeśli nie możesz się zdecydować na odpowiedni rodzaj ubezpieczenia, warto zasięgnąć porady specjalisty. Jednym z takich jest agent ubezpieczeniowy.

Co to jest  AC serwisowe?

Posiadając stosunkowe nowe auto, na pewno chciałbyś aby w razie stłuczki naprawa była wykonana w autoryzowanym serwisie i na oryginalnych częściach. Oczywiście takie naprawy są droższe od tych, które wykona nieautoryzowany warsztat, z użyciem zamienników części. Nie oznacza to bynajmniej gorszej jakości części, tzw. "zamienników". Są to części tej samej jakości, zazwyczaj części zwane zamiennikami to oryginalne części pakowane w inne pudełka. Ubezpieczenie AC samochodu jest dostępne w wybranych rodzajach ubezpieczeń AC, które dopuszczają wariant serwisowy, partnerski i kosztorysowy. W przypadku wariantu ASO, koszt naprawy samochodu jest rozliczany w oparciu o kosztorys, a następnie fakturę przedstawioną przez ASO.

Ubezpieczenie AC Łódź i dodatki

Każda polisa ubezpieczeniowa samochodu może zostać wzbogacona o pewne dodatki. Rozszerzają one zakres ochrony o kolejne elementy. To co klienci mają do swojej dyspozycji, to np. ochrona szyb, ochrona zniżek, wariant asisstance i wiele innych. Warto z nich korzystać, ponieważ składka wzrasta tylko w niewielkim stopniu, a w razie wystąpienia szkody, koszty jej usunięcia pokrywa ubezpieczyciel.

Gdzie znaleźć tanie i dobre ubezpieczenie AC?

Na powyższe pytanie są dwie odpowiedzi. Pierwsza z nich to ubezpieczenie przez internet i znajdujące się w nim kalkulatory i porównywarki cen ubezpieczenia AC. Druga możliwość to skorzystanie z usług lokalnej agencji ubezpieczeń. Może on dla Ciebie stworzyć indywidualną ofertę ubezpieczenia AC, na którą będą składać się różne dodatki, w najkorzystniejszych cenach.

FORMULARZ ZAPYTANIA O WYLICZENIE UBEZPIECZENIA


RODZAJ, WYBÓR UBEZPIECZENIA

OC AC NNW ASSISTANCE SZYBY BAGAŻ

DANE POJAZDU DO OBJĘCIA UBEZPIECZENIEM:

Rodzaj pojazdu:
Marka i model pojazdu:
Numer rejestracyjny: Pierwsza data rejestracji:
Data rejstracji w kraju: Pojemność i moc silnika:
Rodzaj paliwa:
Użytkowanie: Prywatny samochód Samochód firmowy
Ostatni ubezpieczyciel:
Ostatni dzień obecnego ubezpieczenia:

DANE WŁAŚCICIELA POJAZDU:

Imię i nazwisko: Data urodzenia:
Kod pocztowy: Prawo jazdy od daty:
Numer telefonu: Adres e-mail:

CZY POJAZD POSIADA WSPÓŁWŁAŚCICIELA?

WSPÓŁWŁASNOŚĆ

DANE WSPÓŁWŁAŚCICIELA:

Imię i nazwisko: Data urodzenia:
Prawo jazdy od daty:

DANE DO UBEZPIECZENIA OC

Szkody w ostatnim roku OC: TAK NIE Wysokość zniżki na ostatniej polisie OC:

DANE DO UBEZPIECZENIA AC

Szkody w ostatnim roku AC: TAK NIE
Zniesiony udział własny: TAK NIE
Wykupiona amortyzacja: TAK NIE
Wysokość zniżki na ostatniej polisie AC:

DANE DO UBEZPIECZENIA NNW

Suma ubezpieczenia NNW:

DANE DO UBEZPIECZENIA ASSISTANCE

UBEZPIECZENIE NA TERENIE POLSKI UBEZPIECZENIE W POLSCE I POZA GRANICAMI